Wyłazy dachowe

Solidnie wykonane, funkcjonalne i doskonale sprawdzające się w swojej roli. Oferowane przez nas wyłazy dachowe to rozwiązanie, na które bardzo chętnie decydują się zarówno właściciele budynków mieszkalnych jedno- oraz wielorodzinnych, jak i obiektów, w których prowadzona jest działalność gospodarcza.

 

Dlaczego?

Ponieważ umożliwiają szybkie, bezpieczne i bezproblemowe wydostanie się na dach budynku, na przykład w celu przeprowadzenia kontroli stanu pokrycia czy też konserwacji komina – stąd najczęściej lokalizowane są w jego pobliżu. Ponadto, dzięki zastosowanemu przeszkleniu, stanowią też dodatkowe źródło światła dziennego.

 

Wyłazy dachowe – dlaczego warto je zamontować?

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami, w każdym budynku posiadającym więcej niż jedną kondygnację konieczne jest zapewnienie wyjścia na dach. Dzięki temu dostęp do komina, przeprowadzenie napraw pokrycia, montaż anten, a także innych dodatkowych elementów staje się znacznie prostszy i bezpieczniejszy. Wyłaz to również jedna z dróg ewakuacyjnych, z której skorzystać mogą osoby znajdujące się na wyższych piętrach. Może też stanowić dodatkowe źródło światła, ułatwia również przewietrzenie pomieszczenia. Na rynku dostępne są zarówno modele zimne, jak i ciepłe, a wybór odpowiedniego zależny jest od tego, czy przestrzeń wewnątrz jest ogrzewana.

 

PPHU Maro – wyłazy dachowe od renomowanego dostawcy

Prezentowane w tej kategorii rozwiązania są powszechnie wykorzystywane w budownictwie – przede wszystkim dlatego, że ich obecność uregulowana jest przepisami. Posiadają liczne zalety, co docenione zostało już przez wielu naszych Klientów. Proste w montażu oraz użytkowaniu wyłazy zdecydowanie usprawniają przeprowadzanie wszystkich prac w najwyższych punktach budynków. Wykonane z solidnych, trwałych materiałów oraz zaprojektowane tak, aby przy nawet bardzo niesprzyjających warunkach atmosferycznych i intensywnych opadach deszczu zachowywały całkowitą szczelność, są po prostu świetną inwestycją. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty oraz złożenia zamówienia na te sprawdzone i wyjątkowo funkcjonalne moduły.

Poniżej znajdują się niektóre realizacje wyłazów dachowych.

Formularz kontaktowy