Świetliki dachowe

Są jednym z popularniejszych rozwiązań wykorzystywanych w obiektach użytkowanych do celów przemysłowych oraz wszędzie tam, gdzie istotne jest dostarczenie maksymalnej ilości światła dziennego do pomieszczeń. Świetliki dachowe produkowane przez PPHU Maro to perfekcyjnie wyważone połączenie funkcjonalności z walorami estetycznymi, dlatego zachęcamy do bliższego przyjrzenia się prezentowanym w tej kategorii realizacjom.


Świetliki dachowe – rozwiązania dla przemysłu i nie tylko

Montowane są przede wszystkim w pomieszczeniach, w których ze względu na warunki techniczne nie można zastosować standardowych okien. Najczęściej instalowane są w zakładach produkcyjnych, halach magazynowych, a także obiektach użyteczności publicznej. Zostały zaprojektowane tak, aby ich osadzenie w dachu nie sprawiało większych problemów, a uzyskane rezultaty umożliwiły zredukowanie kosztów energii elektrycznej wykorzystywanej na co dzień do funkcjonowania obiektu.


Jakimi cechami powinien charakteryzować się świetlik dachowy?

Ze względu na bardzo ważną funkcję jaką pełnią tego typu systemy, muszą przede wszystkim efektywnie dostarczać do wnętrza budynków naturalne, korzystnie wpływające na samopoczucie pracowników światło dzienne. Ponadto bardzo ważna jest tutaj konstrukcja i zastosowanie materiałów zapobiegających osadzaniu się warstwy śniegu na powierzchni w sezonie zimowym. Ogromne znaczenie ma także całkowita szczelność, bez której do wnętrza obiektu mogłaby przedostawać się woda z opadów atmosferycznych.


PPHU Maro – naświetla dachowe od sprawdzonego producenta

Wieloletnie doświadczenie i fachowa wiedza, które wykorzystujemy w produkcji naszych wyrobów sprawiają, że prezentowana stolarka otworowa charakteryzuje się doskonałymi parametrami technicznymi i świetnie spełnia swoje zadanie. Nie dziwi więc fakt, że wielu Inwestorów krajowych oraz zagranicznych poszukujących dobrze wykonanych naświetli chętnie zwraca się do nas i montuje wybrane moduły w swoich budynkach. Zachęcamy więc do dołączenia do tego grona, kontaktu z naszym biurem i złożenia zamówienia - zapraszamy serdecznie!

Poniżej znajdują się realizacje świetlików dachowych

Formularz kontaktowy