Daszki nad drzwi

Proste w montażu, wyjątkowo estetyczne oraz wykonane z wysokiej jakości materiałów odpornych na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Daszki nad drzwi z poliwęglanu, których produkcją i dystrybucją zajmujemy się od wielu lat, doskonale sprawdzają się w swojej roli i właśnie z tego powodu do tej pory doceniło je już wielu naszych Klientów.


Dlaczego warto wybrać daszek nad drzwi z poliwęglanu?

Zastosowanie tworzyw sztucznych w budownictwie nie jest niczym nowym. Ze względu na liczne zalety obecnie dość często i bardzo skutecznie zastępują one tradycyjne surowce – ma to miejsce m.in. w przypadku daszków nad drzwi. Produkowane przez nas konstrukcje z poliwęglanu wyróżniają się przede wszystkich bardzo wysoką estetyką wykonania i nowoczesnym, minimalistycznym wyglądem. Tym samym świetnie wtapiają się w bryłę budynku, nie przytłaczając elewacji. Są lekkie, ale jednocześnie bardzo trwałe, ponieważ poliwęglan jest tworzywem o wysokiej wytrzymałości na działanie czynników mechanicznych. Ponadto nie ulega degradacji pod wpływem działania promieniowania UV, zmian temperatur czy też opadów. W przeciwieństwie do szkła charakteryzuje się mniejszą przepuszczalnością promieni słonecznych. W konsekwencji ogranicza nagrzewanie się przestrzeni wokół drzwi wejściowych, jednak zalety zastosowania zadaszenia z poliwęglanu docenia się przede wszystkim podczas opadów deszczu i śniegu.


Daszki nad drzwi od PPHU MARO – sprawdzone rozwiązania od renomowanego producenta

Idealne do zamontowania nad główne wejście do siedziby firmy, do budynku wielorodzinnego po termomodernizacji, zakładu usługowego lub sklepu. Nasze konstrukcje tworzone na bazie poliwęglanu znajdują wszechstronne zastosowanie w budownictwie i cieszą się doskonałą opinią w kraju oraz za granicą. Proste w instalacji, mogą być samodzielnie i bez większych problemów zamontowane przez właściciela obiektu. Zachęcamy do złożenia zamówienia na prezentowane w tej kategorii rozwiązania, a w przypadku pytań dotyczących szczegółów oferty – do kontaktu z naszymi doradcami.

Poniżej znajdują się niektóre realizacje wyłazów dachowych.

Poniżej znajdują się niektóre realizacje daszków nad drzwi.

Formularz kontaktowy